Kalendarze adwentowe 2022 – spraw przyjemność miłośnikom kawy i herbaty!

Kalendarze adwentowe zyskały w ostatnich latach rosnącą popularność jako forma prezentów na święta. Cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych, zważywszy na fakt, że ich tematyka jest bardzo zróżnicowana i z łatwością można znaleźć kalendarze odpowiadające zainteresowaniom i hobby obdarowanego.

W ostatnich latach coraz popularniejsze wśród prezentów bożonarodzeniowych stały się zestawy herbat różnego rodzaju oraz kawa. Jest to doskonały pomysł na prezent dla amatorów różnych gatunków tych codziennie spożywanych napojów. W naszym sklepie https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html  znajdziecie Państwo różne propozycje kalendarzy adwentowych z różnymi gatunkami kawy i herbaty do zaparzenia w domu. Na jakie kalendarze adwentowe 2022 szczególnie warto postawić?

Kalendarz adwentowy 2022: kawowe kalendarze adwentowe dla smakoszy Arabici i nie tylko

Kalendarz adwentowy nie musi kosztować kroci, żeby ucieszył bliską osobę. Najważniejsze jest to, aby był zróżnicowany, stanowił element niespodzianki i zaskoczenia. Te kryteria zdecydowanie spełnia mini kalendarz adwentowy 2022 z kawą HOLIDAY WONDERLAND. Na obdarowanego czekają 24 saszetki ze specjalnie dobranymi, świątecznymi smakami kaw arabica o smaku między innymi oreo, cynamonu, świątecznego ciastka, czekolady, marcepanu, i innych, niezmiennie przywołujących skojarzenia z tym szczególnym okresem w roku. Kawę można przygotować w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, bądź innymi metodami. Kalendarz jest dostępny aktualnie w cenie 59,00 zł.

Prezenty na święta 2022: zimowa herbaciarnia w domowym zaciszu

Herbata to napój, który niejedno ma imię. Wynaleziony w Chinach w czasach starożytnych, obecnie jest uwielbiany na całym świecie. W zależności od rodzaju cechuje się różnymi właściwościami, składem, a także sposobem zaparzania. Obecnie herbata uznawana jest za silny antyoksydant, wspomagający prawidłowe funkcjonowanie organizmu i działający prozdrowotnie.

O różnych właściwościach poszczególnych gatunków herbat będą mieli okazję przekonać się ci, których obdarujecie Państwo herbacianym kalendarzem adwentowym 2022 o nazwie HOLIDAY WONDERLAND. Bliska osoba otworzy 24 okienka ze specjalnie dobranymi, świątecznymi gatunkami herbat, między innymi: earl grey oriental, poziomkową, manhattan, adwentową i inne. Saszetki mają pojemność 5 lub 8 gramów i można zaparzać je w filiżance, kubku, lub małym dzbanku. Ponadto na każdej saszetce znajduje się dokładny opis danego rodzaju herbaty oraz instrukcja dotycząca parzenia. Niebagatelną zaletą zestawu herbat jest również jego cena (aktualnie 99,00 zł) oraz wydajność: poszczególne rodzaje mogą być parzone wielokrotnie.

Dodaj komentarz