Co można zamówić w sklepie internetowym Torty na Bema?

Wiele aspektów naszego życia toczy się online i branża gastronomiczna nie jest wyjątkiem od tej zasady. Online można zamówić nie tylko śniadanie, obiad i kolacje (zarówno te w przystępnej cenie, jak i ze słynnych restauracji z pięcioma gwiazdkami), ale i przepyszne przekąski, w tym słodycze. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu (lub okolicach) lub trafiłeś do naszego pięknego miasta, a dodatkowo jesteś fanem rozkosznych słodyczy, zdecydowanie warto zamówić coś ze strony Tortowni na Bema. Co tak naprawdę dostępne jest na tym portalu?

Tortownia na Bema: oferta, która nie pozostawi Cię obojętnym!

Dla kogo przeznaczona jest oferta Tortowni na Bema? Tak naprawdę – dla każdego. Cukiernicy mogą tu przygotować przepiękne, oryginalne, tętniące jasnymi barwami torciki dla dzieci. W ofercie nie zabraknie także słodyczy dla dorosłych w każdym wieku: zarówno tych przeznaczonych na specjalne okazje, jak i wykonanych z zamysłem, aby po prostu uczynić każdy dzień klientów słodszym i przyjemniejszym.

Kiedy warto złożyć zamówienie online w Tortowni na Bema?

  • Kiedy nie masz czasu lub umiejętności, a chcesz dostać przepyszny i piękny tort na odpowiednią okazję;

  • Kiedy przygotowując imprezę zdecydujesz, że chcesz, by na stole pojawił się autorski, kreatywny, pyszny deser;

  • Kiedy mieszkasz pod miastem i nie masz czasu na wyjazd do Wrocławia, a chcesz dostać deser z dobrej cukierni;

  • Kiedy na organizowanym przyjęciu skończyło się jedzenie i pilnie potrzebujesz czegoś słodkiego…

Oczywiście, tę listę można by kontynuować dalej, ale wynika z niej jedno – Tortownia na Bema to najlepszy przyjaciel wszystkich koneserów słodkości, godnych samego króla.

Asortyment Tortowni na Bema: wszystko, o czym można zamarzyć!

Trafiając na stronę www.tortynabema.pl, możesz pogubić się w naprawdę bogatym wyborze słodyczy, który jest dostępny w tej cukierni online. Przede wszystkim słodycze są podzielone na dwie duże kategorie: torty dla dorosłych i torty dla dzieci. Oddzielnie istnieje możliwość doboru torcika na specjalną okazję: urodziny, wesele, walentynki lub na komunię. Ciekawym rozwiązaniem w ofercie jest także podział deserów ze względu na ich podstawowe składniki. Możesz na przykład wybrać:

  • Torciki z bez;

  • Desery na podstawie czekolady;

  • Torty owocowe itp.

W ofercie Tortowni na Bema nie zabrakło także popularnych słodkości: mini bez, kopert z jabłuszkiem, strudli i tart. Wszystkie propozycje zaprezentowane w katalogu są dokładnie opisane na stronie, a wybór odpowiedniego deseru ułatwiają zrobione z pasją zdjęcia.

Poza możliwością zamówienia dowolnego z deserów przedstawionych w ofercie, klienci mogą także online dostosować tort do własnego gustu – wybrać jego rozmiar, smak, zamówić wykonanie napisu z życzeniami lub dekoracje – świece, jadalny nadruk itp. Ponadto istnieje możliwość zamówienia deserów z dodatkiem alkoholu. Oczywiście każdy może zlecić wypiekanie tortu z oryginalnymi dekoracjami na podstawie przesłanego zdjęcia lub rysunku.

 

Dodaj komentarz