Jednorazowe opakowania cukiernicze – bądź eko!

Opakowania cukiernicze to niezbędniki każdego lokalu, który w swojej ofercie posiada różnego rodzaju słodkie wypieki. Ze względu, że to od nich w dużej mierze zależy, w jakim stanie klient dowiezie smakołyki do domu, muszą być one bardzo wytrzymałe oraz praktyczne. Zaprojektowanie eko pudełek z myślą o zadowoleniu klientów oraz środowisku to strzał w dziesiątkę!

Zalety biodegradowalnych pudełek cukierniczych

Jedną z najważniejszych zalet opakowań cukierniczych jest ich naturalność oraz szeroki wybór. Każdy jest w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie – całe papierowe, z oknem PLA czy chociażby uchwytem. W zależności od tego, na co potrzebujemy pudełko na sklepie SlowPack z pewnością znajdziemy to czego szukamy. W większości produktów liczy się jakość wykonania oraz wytrzymałość. Tak samo jest w tym przypadku. Dobranie odpowiedniego opakowania do wagi wypieków gwarantuje ich bezpieczny transport. Wielu klientom zależy, aby móc schować tort czy ciasto do lodówki. Jak poradzi sobie z tym tworzywo naturalne? Doskonale! Niskie oraz wysokie temperatury nie stanowią żadnego problemu. Podczas dokonywania zakupu musisz po prostu zwrócić uwagę na specyfikację pudełka i w jakich temperaturach się sprawdzi. Wydawać by się mogło, że nie jesteśmy w stanie znaleźć pudełka kartonowego, który będzie w stanie zmieścić piętrowy tort, ale i w tym przypadku jest na to rada. Dostępny asortyment produktów eko jest na tyle szeroki, że każdy klient wybierze coś dla siebie. W związku z tym, że opakowania cukiernicze jednorazowe cieszą się dużą popularnością w branży cukierniczej to adekwatnie do jej oferty – wybór pudełek stale się zwiększa.

Jakie opakowania cukiernicze dostępne są na rynku?

Interesują Cię ekologiczne opakowania cukiernicze? A może poszukujesz papierowej torby, która może zostać spersonalizowana według Twoich preferencji? Świetnie się składa! Torebki papierowe z nadrukiem również dostępne są na stronie SlowPack. Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jakie eko opakowania cukiernicze są dostępne na rynku – przygotowaliśmy listę zawierającą najpopularniejsze z nich:

  • ekologiczne opakowania na ciasta,
  • eko opakowania na ciasta,
  • biodegradowalne opakowania na torty,
  • eko pojemniki na pączki
  • naturalne tacki,
  • papierowe formy do pieczenia.

To tylko część produktów wykonanych w stu procentach z naturalnych materiałów. Rynek oferuje ich znacznie więcej, dzięki czemu z łatwością każdy z nas może wybrać alternatywę dla asortymentu wykonanego z tworzyw sztucznych. Bycie eko jest na wyciągnięcie ręki, tak naprawdę wystarczy tylko chcieć dołożyć coś od siebie i zmienić świat na lepsze. W hurtowni ekologicznych opakowań dostępnych jest wiele różniących się od siebie naturalnych pudełek: są duże, małe, z elementami przezroczystymi czy uchwytami – wszystko czego możesz potrzebować, znajduje się w tym jednym miejscu. Pamiętaj, że zmiany najlepiej zacząć od siebie!

Dodaj komentarz