Jak odzyskać faceta?

W każdym związku mogą pojawić się sytuacje kryzysowe, które są w stanie doprowadzić do rozstania. Zawsze któraś ze stron będzie w takiej sytuacji poszkodowana. Rozpad związku może być na poziomie emocjonalnym bardzo trudny do zniesienia. Tęsknota za bliską osobą znacznie pogarsza samopoczucie. W artykule wyjaśniamy, jak odzyskać faceta.

1. Czy da się odzyskać faceta?

2. Czy odzyskanie byłego faceta ma sens?

Odzyskiwanie byłego partnera bywa dość trudnym zadaniem, co nie oznacza, że niemożliwym. By odzyskać byłego faceta, trzeba mocno się postarać. Trzeba między innymi odzyskać jego zaufanie. Sposoby na to, by odzyskać chłopaka, zależą od tego, co spowodowało rozstanie i w jakim wieku jest para. U bardzo młodych osób być może wystarczy krótki SMS, ale u ludzi dojrzałych sprawy na ogół są bardziej skomplikowane. Każda próba kontaktu może generować różne emocje. Jeśli jesteś kobietą, która potrzebuje pomocy w odzyskaniu faceta, możesz zacząć od zaproszenia byłego chłopaka na obiad lub kolację. Możesz zainspirować się poradami ze strony fitendorfina.pl/jak-jesc-figi.

Czy da się odzyskać faceta?

Jeśli faktycznie chcesz odzyskać faceta, musisz wiedzieć, że może to być ryzykowna gra, zwłaszcza jeśli to mężczyzna zadecydował o rozstaniu. Nie trać nadziei i postaraj się wyzbyć wszelkich negatywnych emocji. Czasami czas pomaga uzyskać odpowiedni dystans. Szybkie i desperackie kroki podejmowane w celu odzyskania faceta mogą być błędem. Trzeba dać facetowi trochę czasu, by mógł poczuć, co ta rozłąka dla niego znaczy. Trzeźwe spojrzenie na sytuację eliminuje problem podejmowania decyzji pod wpływem emocji. Dobrze jest też dowiedzieć się od wspólnych znajomych, czy facet w ogóle bierze pod uwagę powrót. Szczerość jest podstawą odbudowywania waszego związku. Razem możecie poświecić trochę czasu na analizę błędów. Nagabywanie faceta, który kwestię związku traktuje jako sprawę z przeszłości, raczej do niczego nie będzie prowadzić.

Czy odzyskanie byłego faceta ma sens?

“Nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki” – każdy zna to powiedzenie Heraklita z Efezu. Chociaż dotyczy ono tematu samej rzeki, bardzo często jest przenoszone na sprawy osobiste. Tak można mówić na przykład o związkach. Analiza sensu odzyskania faceta powinna być przeprowadzana indywidualnie. To, że jednym taki powrót się nie udał, nie oznacza, że u Ciebie będzie tak samo. Warto przypomnieć sobie, co spowodowało, że zapadła decyzja o zakończeniu związku (małe kłamstewko czy zdrada). Może być też tak, że facet nie jest gotowy na poważny związek, przez co ucieka. Sama musisz ocenić, czy rzeczywiście warto odzyskać byłego faceta.

Dodaj komentarz